Logističar/ka vozila

Expired on: pro. 31, 2020

Dok svi ostali okreću glavu od problema, ti voliš imati pregled situacije, te uvijek nalaziš najbolje od svih mogućih rješenja? Tada bi posao logističara mogao biti za tebe. Tvoj posao je da osiguras optimalnu iskoristenost resursa, te održavaš kvalitetu, osiguravaš pravilno skladištenje i pravovremeno izdavanje. Kontroliraš i izrađuješ potrebne dokumente te blisko surađuješ s drugim odjelima. Innova Service d.o.o. je brzorastuća hrvatska tvrtka gdje možeš osim novog posla steći i nove prijatelje. Njegujemo ugodnu radnu atmosferu uz kompetentne naknade (čitaj: plaće). Imamo otvoreno jedno radno mjesto za osobe koje ispunjavaju uvjete:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Engleski jezik
  • Rad u Office programima (Outlook, Excel, Word)
  • Sposobnost planiranja i koordiniranja
  • Iskustvo na radnom mjestu skladištar, logističar ili slično

Detaljniji opis poslova:

  • Logistika vozila – raspoređivanje vozila po projektima
  • Kontrola vozila – registracije, održavanje, oprema
  • Nabavka alata Vođenje skladišta alata i materijala
  • Kontrola alata u vozilima
  • Pranje vozila

S veseljem očekujemo tvoju prijavu!

Job Category: Warehouse
Job Type: Full Time
Job Location: Headquarters Sveta Nedelja
Sorry! This job has expired.